PINNSOFFA, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

495110. PINNSOFFA, Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

Vitlackad, längd ca 116 cm.

Slitage, stötmärken/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlackad, längd ca 116 cm.

Antal besök: 10 900