LITOGRAFIER, 3 st, signerade K Berglund, daterad -59.

495051. LITOGRAFIER, 3 st, signerade K Berglund, daterad -59.

49 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 21 cm.

Antal besök: 4 084