BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

495041. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Hylla med senare belysning.
Höjd 145 cm.
Längd 179 cm.
Bredd 39 cm.

Bruksslitage.
Senare bemålat.
Ej funktionstestad belysning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hylla med senare belysning.
Höjd 145 cm.
Längd 179 cm.
Bredd 39 cm.

Bruksslitage.
Senare bemålat.
Ej funktionstestad belysning.

Antal besök: 567