FRUKTSERVIS, keramik "Röd Rubin" 13 delar, Arthur Percy, Gefle.

495013. FRUKTSERVIS, keramik "Röd Rubin" 13 delar, Arthur Percy, Gefle.

Fat, diameter 30 cm.
12 st assietter, diameter 18 cm.
Märkta Upsala-Ekeby Gefle Made in Swedden Rubin 849.

Bruksskick.
Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter 30 cm.

Bruksskick.
Förgyllning med slitage.

Antal besök: 1 838