GOLVLAMPA, mässing, Belysa AB, 1900-tal.

494912. GOLVLAMPA, mässing, Belysa AB, 1900-tal.

Skaft och fot av mässing, ledad. Höjd 135 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 007