HÖGANÄSKRUS, 3 st, 1900-tal.

HÖGANÄSKRUS, 3 st, 1900-tal.
494898. HÖGANÄSKRUS, 3 st, 1900-tal.

Höjder 22, 20, 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder 22, 20, 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 259