PIEDESTAL med YTTERFODER, porslin, Rörstrand.

494839. PIEDESTAL med YTTERFODER, porslin, Rörstrand.

Reliefdekor av eklöv och ekollon, signerade LB, AR och DO, totalhöjd 115 cm.

ytterfoder med lagning, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 932