LARS TÄRNING. "Medelhavsvy", olja på pannå, signerad och daterad 1963.

49478. LARS TÄRNING. "Medelhavsvy", olja på pannå, signerad och daterad 1963.

79 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 55 cm.

Antal besök: 1 507