BORD, med låda, allmoge, daterad 1821.

494742. BORD, med låda, allmoge, daterad 1821.

Underredets mått, Längd 84 cm Bredd 58 cm Höjd 72 cm.
Senare bordsskiva 130 x 71 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 415