KANNA, glas och rotting, 1900-tal.

494708. KANNA, glas och rotting, 1900-tal.

Höjd ca 20 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Slitage, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 305