VITRIN/BOKSKÅP, med glasdörrar, 1900-talets början.

494663. VITRIN/BOKSKÅP, med glasdörrar, 1900-talets början.

Höjd 128 cm, bredd 105 cm, djup 35,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 9 996