JOHAN LUNDGREN. Ängsmotiv, olja på duk, sign.

494658. JOHAN LUNDGREN. Ängsmotiv, olja på duk, sign.

45x51 cm.

Johan Lundgren (1920–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

45x51 cm.

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besök: 690