Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 1900-talets mitt, 232 x 170 cm.
494633. MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 1900-talets mitt, 232 x 170 cm.
Gul bottenfärg.
Ställvis slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Gul bottenfärg.
Ställvis slitage.
Gomér & Andersson Linköping
508