SPEGEL, AB Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.

494586. SPEGEL, AB Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets andra hälft.

Höjd 102, bredd 62 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102, bredd 62 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 482