MYNT, 2-5kr, jubileum samt reguljära, 40-90% silver, 1800/1900-tal.

494543. MYNT, 2-5kr, jubileum samt reguljära, 40-90% silver, 1800/1900-tal.

5kr:
4st 1935 (90%)
1st 1954, 3st 1955 samt 2st 1959 (40%)
2kr:
1st 1897, 2st 1907, 1st 1921, 2st 1932, 2st 1938 (80%) samt 9 st (40%) reguljära 1946-63.

Total vikt 454 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5kr:
4st 1935 (90%)
2kr:

Total vikt 454 gram.

Slitage.

Antal besök: 628