VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

494538. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 142,5, bredd 72, djup 35 cm.

Obetydligt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 362