OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydländsk hamnbild, akvarell, sign.

494463. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydländsk hamnbild, akvarell, sign.

26x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 363