THORWALD RASMUSSEN. troligen, Slaget vid Lützen, olja på duk, sign.

494458. THORWALD RASMUSSEN. troligen, Slaget vid Lützen, olja på duk, sign.

50x30 cm.

SMärre dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x30 cm.

SMärre dukskada.

Antal besök: 1 662