SOFFBORD MED HYLLA, njurformat, teak/ek, 1900-talets mitt.

494431. SOFFBORD MED HYLLA, njurformat, teak/ek, 1900-talets mitt.

Längd 118, bredd 56, höjd 58 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 4 269