BRÖDSKÄRARE, trä/järn, Raavad, 1900-tal.

494381. BRÖDSKÄRARE, trä/järn, Raavad, 1900-tal.

Längd 31 cm.
Bredd 39 cm.
Höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 31 cm.
Bredd 39 cm.
Höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 922