FÅTÖLJ samt FOTPALL, trä/läder, IKEA, 1980-tal.

494372. FÅTÖLJ samt FOTPALL, trä/läder, IKEA, 1980-tal.

Fåtölj, rygghöjd 95 cm, sitthöjd 40 cm.
Fotpall, längd 68,5 cm, höjd 39 cm.
Märkt undertill.

Bruksslitage, fotpall solblekt, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt undertill.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 140