SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt.

494342. SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt.

Fanerade med teak. Beslag av mässing. En låda i sarg samt ett hyllplan. Längd 59. Bredd 32. Höjd 61 cm.

Bruksslitage. Fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckad skiva.

Antal besök: 446