DRAGSPEL, Hagström Excellent-20, 1900-tal.

494331. DRAGSPEL, Hagström Excellent-20, 1900-tal.

I originalväska.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalväska.

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 388