RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft.

494286. RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft.

Metallskodd. Invändig inredning för klädförvaring. Längd 77. Bredd 50. Höjd 25 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 418