MODELLBILAR DINKY TOYS 9 delar.

49427. MODELLBILAR DINKY TOYS 9 delar.

Lilla skalan och 1:43.

Skador, saknade delar och slitage. Grill på lilla lastbilen utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lilla skalan och 1:43.

Antal besök: 785