SVEN AHLGREN. Landskap med träd, olja på pannå, signerad.

494172. SVEN AHLGREN. Landskap med träd, olja på pannå, signerad.

Ca 45,5 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45,5 x 36 cm.

Antal besök: 6 332