JÄRNSÄNG, 1800/1900-tal.

JÄRNSÄNG, 1800/1900-tal.
494166. JÄRNSÄNG, 1800/1900-tal.

På hjul. Längd 195, bredd 94 cm, gavlar höjd 111 och 144 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 680