DAGBÄDD, 1900-talets första hälft.

494089. DAGBÄDD, 1900-talets första hälft.

Mahogny, längd ca. 201, bredd 80. höjd 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 881