GLASFÖREMÅL, 6 st, glas, bl a Reijmyre, 1900-tal.

494042. GLASFÖREMÅL, 6 st, glas, bl a Reijmyre, 1900-tal.

Fyra vaser, en skål och 1 par ljusstakar. Två föremål märkt med Reijmyres stämpel. Höjd ca 7-18 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 456