LENNART JIRLOW. Färglitografi, signerad och numrerad 249/280.

49399. LENNART JIRLOW. Färglitografi, signerad och numrerad 249/280.

Motiv från Provence, 43 x 58 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 1 379