KOFOED HANSEN. 1879-1959, olja på duk signerad.

493964. KOFOED HANSEN. 1879-1959, olja på duk signerad.

80 x 105 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 105 cm.

Antal besök: 2 464