STOLAR, 10 stycken, mahogny, 1960-tal.

493891. STOLAR, 10 stycken, mahogny, 1960-tal.

Randig klädsel.

Smärre fläckar på klädseln samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig klädsel.

Antal besök: 346