SILVER OCH NYSILVER, 1900-tal.

493889. SILVER OCH NYSILVER, 1900-tal.

Pepparkar och soppslev, silver. Ljusstakar, 2 par med mera, nysilver.

Bruksslitage. Pepparkar med bucklor. Lagning på soppslev. Sneda ljusmanschetter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 712