KNIV, trä och skinn, med finska statsvapnet infällt i handtaget, 1900-talets slut.

493878. KNIV, trä och skinn, med finska statsvapnet infällt i handtaget, 1900-talets slut.

SLidan märk M.W samt SHL -93, längd inkl slida ca 25,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 790