GOLVLAMPA, teak/mässing, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-talets mitt.

493860. GOLVLAMPA, teak/mässing, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-talets mitt.

Höjd 155 cm.

Smärre slagskador på foten samt fransskador på skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 155 cm.

Antal besök: 888