SERVISDELAR, 8 st, Krasse, Gustavsberg, tidigt 1900-tal.

493804. SERVISDELAR, 8 st, Krasse, Gustavsberg, tidigt 1900-tal.

7 skålar
1 fat.

Bruksslitage. Glasyr med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 skålar
1 fat.

Antal besök: 893