Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NILS NORDSTRÖM. Tillskriven. Utsikt över Skälderviken, olja på pannå, osignerad.
493776. NILS NORDSTRÖM. Tillskriven. Utsikt över Skälderviken, olja på pannå, osignerad.
55x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55x46 cm.
Garpenhus Auktioner
2 011