TAKLAMPA, glas och krom, klotmodell, Art Deco/Funkis. 1930/40-tal.

493745. TAKLAMPA, glas och krom, klotmodell, Art Deco/Funkis. 1930/40-tal.

Stomme i vitmetall samt vågformat glasklot. Höjd 40 cm.

Slitage. Anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Anlupen metall.

Antal besök: 723