SKRIN, plåt, jugend, tidigt 1900-tal.

493728. SKRIN, plåt, jugend, tidigt 1900-tal.

Präglad plåt med handtag i mässing.
Längd 38, bredd 29, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 482