BORDSLAMPOR, ett par, teak och plåt. 1900-talets sista kvartal.

493727. BORDSLAMPOR, ett par, teak och plåt. 1900-talets sista kvartal.

Fot av teak, skärm av plåt. Höjd 22 cm.

Bruksslitage. Mindre bucklor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 382