KARTA, Stockholm 1936, Generalstabens litografiska anstalt.

493687. KARTA, Stockholm 1936, Generalstabens litografiska anstalt.

96 x 108 cm.

Bruksslitage, veck och bucklor. 2 revor högst upp vid infästning.

Gör en kostnadsfri värdering!

96 x 108 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 302