BORDLAMPA 1900-talets mitt.

BORDLAMPA 1900-talets mitt.
493655. BORDLAMPA 1900-talets mitt.

Ledbar skrivbordslampa orange/krom. Höjd 41 cm.

Bruksslitage, elsystem utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 613