LAURITZ KNUDSEN. Taklampa, glas och metall, 1970-tal.

493626. LAURITZ KNUDSEN. Taklampa, glas och metall, 1970-tal.

Höjd 20 cm. Diameter 30 cm.

Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm. Diameter 30 cm.

Skavmärken och slitage.

Antal besök: 689