KAFFESERVIS samt tekoppar och fat, 42 delar, porslin, Golden Sun, Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl, Danmark, 1900-tal.

493623. KAFFESERVIS samt tekoppar och fat, 42 delar, porslin, Golden Sun, Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl, Danmark, 1900-tal.

13 kaffekoppar
13 kaffefat
2 tekoppar
2 tefat
12 assietter.

Bruksslitage. 1 kaffekopp med dekorsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 kaffekoppar
13 kaffefat
2 tekoppar
2 tefat
12 assietter.

Antal besök: 855