SOFFA, 1800-tal.

493576. SOFFA, 1800-tal.

Bonad furu, löst stoppat lock.
Längd 190 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
493576. SOFFA, 1800-tal.

Längd 190 cm.

Slitage och skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 388