SKÅLAR samt UPPLÄGGNINGSFAT, 10 delar, glas, Orrefors, 1900-tal.

493555. SKÅLAR samt UPPLÄGGNINGSFAT, 10 delar, glas, Orrefors, 1900-tal.

4 skålar, varav 3 signerade.
6 uppläggningsfat.

Bruksslitage. Smärre nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 skålar, varav 3 signerade.
6 uppläggningsfat.

Antal besök: 318