FIGUR, porslin, Beswick, England, 1900-talets andra hälft.

493457. FIGUR, porslin, Beswick, England, 1900-talets andra hälft.

Häst på träsockel. Total höjd ca 31 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 612