PARTI PORSLIN, 25 delar, Bland annat Rörstrand, Gefle, Arabia, 1900-tal.

49341. PARTI PORSLIN, 25 delar, Bland annat Rörstrand, Gefle, Arabia, 1900-tal.

Partiet består bland annat av
10 tallrikar, "Grafit" Rörstrand, 6 tallrikar med till hörande gräddkanna "Kryss" Gefle.
Kannor och skålar.

Bruksslitage, tallrikar samt skål "Picknick" med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Partiet består bland annat av
Kannor och skålar.

Antal besök: 1 549