STIG BORGLIND. "Flora Suecica I", etsning, signerad.

49337. STIG BORGLIND. "Flora Suecica I", etsning, signerad.

Motiv ca 29,5 x 21 cm.

Gulnad, fläckar, ej examinerad ur ram.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 29,5 x 21 cm.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 1 446