DOLK, Tyskland, tidigt 1900-tal.

493364. DOLK, Tyskland, tidigt 1900-tal.

Längd 25 cm.'
Möjligtvis första världskriget 1915.

Slitage. Går ej att knäppa fästet på slidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25 cm.'

Antal besök: 645